7 մարտի 2012 - 16:39 AMT
Մարտի 7-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 9,55 մլն ԱՄՆ դոլարի առք եւ վաճառք`390.17դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 389.25 դրամ:
Մարտի 7-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 389.79 դրամ` մարտի 6-ի համեմատ ավելանալով 0.92 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 512.18 դրամ` նվազելով 0.47 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքը նվազել է 0.04 կետով` կազմելով 13.12 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը: