1 հուլիսի 2016 - 12:29 AMT
ԱԿԲԱ-Կրեդիտ Ագրիկոլ Բանկն առաջարկում է 2016-ի հուլիսի 1-ից մինչև սեպտեմբերի 30-ն ընկած ժամանակահատվածում ձեռք բերել առնվազն 200.000 դրամին համարժեք վարկային գծով MasterCard Gold քարտեր՝ առանց քարտի առաջին տարվա սպասարկման միջնորդավճարի:
Առաջարկվող MasterCard Gold-ը MasterCard Worldwide վճարային համակարգի պրեմիում դասի քարտ է, որը հաճախորդների ֆինանսական կայունությունն ու ազատությունն ընդգծելու համար է:
MasterCard Gold քարտով տրամադրվող վարկային գիծն ունի արտոնյալ ժամանակահատված, որի շնորհիվ քարտի վարկային միջոցների հաշվին իրականացված վճարային գործարքների դիմաց տոկոսներ չեն հաշվարկվում մինչև վճարային գործարքի իրականացմանը հաջորդող ամսվա 14-րդ օրը: Նշված առավելությունների հետ մեկտեղ MasterCard ընկերությունը մշակել է նաև արտոնությունների միջազգային փաթեթ, որը հնարավորություն է տալիս MasterCard Պրեմիում դասի քարտապաններին վճարումներ իրականացնելաշխարհի տարբեր երկրներում և օգտվել բացառիկ զեղչերից և արտոնություններից:
Լրացուցիչ տեղեկություն ստանալու և արտոնությունների փաթեթին ծանոթանալու համար կարելի է զանգահարել Բանկի (010) 31 88 99 հեռախոսահամարով կամ այցելել կայքէջ:
ԱԿԲԱ-Կրեդիտ Ագրիկոլ Բանկը MasterCard Gold քարտերն առանց քարտի առաջին տարվա սպասարկման միջնորդավճարի առաջարկում է իր գործունեության 20-ամյակի կապակցությամբ: