25 մայիսի 2009 - 22:33 AMT
Ուսումնասիրելով Հայաստանի շուկան` մենք եկանք այն եզրակացության, որ մեծ բացթողում կամ սպասարկման ու առեւտրի ոլորտում, որը մենք կփորձենք լրացնել սուպերմարկետների նոր ցանցով»,-այսօր «Ֆրեշ» սուպերմարկետի բացման արարողության ժամանակ հայտարարել է «Ֆրեշ» ՓԲԸ-ի գլխավոր տնօրեն Ռիկարդո Մերինոն:
Ըստ Մերինոյի, սուպերմարկետը մեկնարկ կհանդիսանա Երեւանում այդ ցանցի սուպերմարկետների բացման համար:
«Նման բարդ ֆինանսական ժամանակներում, երբ խոշորագույն ընկերությունները կրճատում են իրենց հաստիքները, մեր ընկերությունը տասնյակ մասնագետների հնարավորություն է տալիս բարձր աշխատավարձով աշխատանք գտնել»,-նշել է ՓԲԸ-ի գլխավոր տնօրենը` հավելելով, որ սուպերմարկետում արդեն 40 հոգի աշխատում է:
Սուպերմարկետը հագեցած է մանրածախ առեւտուր իրականացնելու համար անհրաժեշտ սարքավորումներով, ինչն ապահովում է սպասարկման բարձր որակ: