2 մայիսի 2012 - 21:21 AMT
Վահան Հովհաննիսյան. Մայիսի 6-ին քվեարկում ենք Դաշնակցության օգտին, իսկ 7-ին զարթնում ենք նոր Հայաստանում
ՀՅ Դաշնակցության ընտրացուցակի առաջին համար Վահան Հովհաննիսյանը Ազատության հրապարակում կուսակցության հանրահավաքին եկածներին կոչ է արել առաջիկա խորհրդարանական ընտրություններում քվեարկել ՀՅԴ օգտին, եթե նրանք ցանկանում են ապրել նոր Հայաստանում: «Մայիսի 6-ին քվեարկում ենք 4-րդ համարի` Դաշնակցության և նրանց օգտին, ովքեր օժանդակում են դաշնակցությանը և ամսի 7-ին զարթնում ենք նոր Հայաստանում: Հաղթանակը մոտ է, և նրան միայն համարձակություն է պակասում»,- հայտնել է նա:
Իր ելույթում Հովհաննիսյանն անդրադարձել է նաև Դաշնակցության նախընտրական քարոզարշավին մարզերում` նշելով դրա հաջող ընթացքը: «Մեր ժողովրդի աչքերում հույս է սկսել արթնանալ»,- նկատել է նա:
Հովհաննիսյանը խոստացել է, որ կուսակցության նախընտրական ծրագրի մեջ կմտնեն նաև այն հարցերն ու խնդիրները, որոնք բնակչությունը հնչեցրել է մարզերում հանդիպումների ժամանակ