24 օգոստոսի 2009 - 21:28 AMT
«Կուսակցության երիտասարդական թեւի հիմնադրման օրվանից ի վեր ՀՅԴ-ն պարբերաբար ճամբարներ է կազմակերպում իր երիտասարդության համար»,- այսօր Երեւանում կայացած մամլո ասուլիսին հաղորդել է ՀՅԴ երիտասարդական թեւի ներկայացուցիչ Արթուր Ղազարյանը: Նա նաեւ հաղորդել է, որ այս տարի նույնպես օգոստոսի 26-30 նման ճամբար կկազմակերպվի Դիլիջանում:
Ղազարյանի խոսքով, Դաշնակցության նման միջոցառումների հիմնական նպատակը երիտասարդության շրջանում կուսակցության գաղափարների ու արժեքների տարածումն է, ինչպես նաեւ հայրենասիրության դաստիարակումը: